O nas

Stowarzyszenie powstało w grudniu 2012 roku i jego głównym zadaniem było wsparcie organizacyjne Solanin Film Festiwal.
Nie powinna zatem dziwić nazwa Stowarzyszenia.

Logo Solanizatorzy

 

Jesteśmy grupą młodych ludzi, która urodziła się, wychowywała się w Nowej Soli lub też była powiązana z nowosolskimi organizacjami artystycznymi, jak Kino Odra, Terminus Quo czy NDK. Dzisiaj większość nas nie mieszka już na stała w Nowej Soli, ale z miejscowością łączy nas Solanin.

 

Cel działania Stowarzyszenia się nie zmienia, ale nie zamierzamy pozostać tylko i wyłącznie organizatorami offowego festiwalu filmowego. Nie odpuszczamy projektów kulturalnych, ale chcemy na nowo definiować ich funkcjonalność, a przede wszystkim tworzyć z pasją i MOCĄ!


Nasze akcje kulturalne-społeczne to połączenie edukacyjnych warsztatów, seminariów i szkoleń, tak aby ich uczestnicy mogli mocno solić po zakończeniu projektów.

 

Nowością naszych działań będzie ich sportowy i fizyczny charakter. W czasach, gdy większość dnia spędzamy w pozycji siedzącej, niezwykle ważny jest zachęcanie i promowanie zdrowego stylu życia. Nasza MOC nie bierze się znikąd. Musimy być energiczni i cały czas w ruchu, aby w pełni wykorzystywać możliwości XXI wieku i nigdy nie poprzestawać na starych, sprawdzonych rozwiązaniach.


Stawiamy na innowacyjność. Mocne, nieszablonowe przedsięwzięcia. I wysoką jakość.
Wszystkie założenia muszą być spełnione, bo w końcu jesteśmy solą tej ziemi.
I to jest moc SOLANIZATORÓW.

Mapa

Władze Stowarzyszenia

 Konrad Paszkowski - Prezes Stowarzyszenia Konrad Paszkowski – Prezes Stowarzyszenia // konrad.paszkowski@solanin-film.pl

Olga Hucko – Wiceprezes StowarzyszeniaOlga Hucko – Wiceprezes Stowarzyszenia // olga.hucko@solanin-film.pl

Sławomir Bodak – Sekretarz StowarzyszeniaSławomir Bodak – Sekretarz Stowarzyszenia // slawek.bodak@solanin-film.pl

Małgorzata Sajewicz – Skarbnik Stowarzyszenia Małgorzata Sajewicz – Skarbnik Stowarzyszenia // malgorzata.sajewicz@solanin-film.pl

Grzegorz Potęga – Członek Zarządu Grzegorz Potęga – Członek Zarządu // grzegorz.potega@solanin-film.pl